רופא? מעוניין לשכור מרפאה ומרגיש מבולבל?

המדריך הבא בדיוק עבורך!

3 שאלות מרכזיות של רופא או מטפל חייב לבודקם לפני בחירת מרפאה

כמה חדרי טיפול כוללת המרפאה?

כידוע, מרפאה היא שם כולל למבנה הכולל מספר חדרים המשמשים לצרכים טיפוליים שונים תחת התחום בו עוסקת המרפאה.

מספרם של חדרי הטיפול בכל מרפאה אינו זהה, ועל כן, טרם ההגעה למרפאה עליכם לשבת ולחשוב עם עצמיכם לכמה חדרי טיפול אתם זקוקים.

ערכו רשימה מסודרת של כלל סוגי הטיפולים המתבצעים תחת התחום בו אתם עוסקים ונסו לחלקם לפי חדרים. כאשר תגיעו להחלטה, תוכלו לחפש אחר מרפאה להשכרה בצורה קלה ויעילה יותר.

גם לגודלם של חדרי הטיפול במרפאה יש לשים לב, ולוודא כי הגודל תואם את הצרכים והדרישות שלכם, כדי שלא תמצאו את עצמיכם או את הרופאים העובדים יחד איתכם- מאוכזבים. 

איזה ציוד קיים במרפאה ומהי מידת החדישות שלו?

אחד מהשיקולים העיקריים המביאים לבחירת השכרת מרפאה בשונה מבחירה לרכוש מרפאה, הוא נושא הציוד. במרבית המרפאות להשכרה הציוד קיים בתוך המרפאה, כך שאין צורך להתרוצץ במסע רכישה המלווה בהתלבטויות רבות ובעיקר בהוצאות כספיות גבוהות מאוד.

עם זאת, עם ההגעה למרפאה, וטרם חתימת החוזה, יש לוודא כי כלל הציוד הדרוש לכם קיים. הימצאותו של הציוד אינה מעידה על תקינותו או על רמת החדישות שלו, ולכן הקפידו על בדיקתו ובררו עד כמה הינו עדכני, חדיש ויעיל.

יכול להיות שתמצאו מרפאה להשכרה הכוללת את כל הציוד הדרוש לכם אך פתאום תגלו כי אינו חדיש ואף ישן. במצב כזה, עדיף להמשיך ולחפש מרפאות נוספות, שכן מרבית המרפאות להשכרה כיום, בעיקר אלה המכבדות את עצמן ואת הלקוחות המעוניינים בהן, מכילה ציוד עדכני ומשוכלל. 

האם דרך ההגעה למרפאה נוחה ונגישה?

וכעת, הגיע הרגע לחשוב גם על הלקוחות שלכם. קחו בחשבון כי לקוחות יכולים להגיע ממקומות שונים בארץ ובדרכים שונות, ולכן חשוב לבדוק כי הדרכים למרפאה ברורות ונגישות, כך לא תמצאו את עצמיכם עם מספר לקוחות מתוסכל העלול להחליט לוותר על טיפול במרפאתכם. 

אם השכרת מרפאות בתל אביב מדברת אליכם, סביר להניח שדרכי ההגעה אל המרפאה יהיו קלות וברורות, אך אם מדובר באזורים אחרים, מרכזים פחות, חשוב לבדוק את הדרכים טרם חתימת החוזה. 

מלבד הדרך אל מרפאה, יש לבדוק כי ישנה אפשרות חנייה רחבה ומספקת הן עבורכם והן עבור קהל הלקוחות שלכם.

צילום:freepik

Categories: Uncategorized