מדידות קרקע פותחו במיוחד כדי לעזור לאנשים לקבוע את גודל וצורת חלקת האדמה באמצעות מדידות מתמטיות. כסוקר עליך להבין מושגים מתמטיים ולהיות מסוגל להשתמש בהם לצורך הקלטה וסקירה. בכל הנוגע ליישום עקרונות מדידות הקרקע ובחירת הציוד הדרוש, לכל סוג של מדידות קרקע יתרונות וחסרונות ייחודיים משלו. מערכת GPS מאפשרת לסוקרים לבצע מדידות מדויקות של אזורים נרחבים במדינה, והטכנולוגיה העדכנית ביותר מסייעת לסוקרים בעבודתם.

בנוסף

מודדים יכולים להשתמש במערכות מידע גיאוגרפיות ומכשירים ליצירת מפות המציגות תבליט, תנאי קרקע ומבנים בתוך נכס נתון. הסקר ישמש גם לקביעת מיקום התשתית הקיימת כמו כבישים, גשרים, כבישים מהירים, צדי דרכים, פארקים ומתקנים ציבוריים אחרים.

על ידי קביעת גודל הקרקע ומחירם

סקרי קרקעות יכולים גם לקבוע במדויק כמה גדולה חלקה כאשר היא נקנית או נמכרת. בנוסף, ניתן למכור מגרשים במחיר של עד 1,000 דולר למטר מרובע, או רק כמה מאות דולרים. על ידי איסוף קרקעות, קביעת גודלו, מחירו ובמקרים מסוימים אף מיקומו בתוך הנכס עצמו, סקרי קרקע יכולים גם לקבוע עד כמה גדולה חלקה כאשר היא נקנית ו / או נמכרת, כמו גם מיקום נכסים אחרים.

סקרי גלווין משמשים כנקודת התייחסות חשובה עבור מודדים אחרים לשימוש במדידות. מחקרים טופוגרפיים מראים את גובה הנקודות בתוך חלקה כדי לקבוע את המיקומים הטובים ביותר לבניית מבנים, הקמת מערכות ניקוז וכן הלאה.

לפני שהסקר הפיזי מתחיל אפילו

על המודד לבדוק ולבחון את כל המאפיינים המבוקשים, נמדדים ומוקפים באדמה. על מנת לבצע סקר קרקעות, הוא יבחן את הקצאת הקרקעות שהוקצתה לו. מידע חדש נאסף על ידי יציאה לשטח וצילום שטח המדידה, הגדרת גבולות ויצירת טופוגרפיה. אם יש לך מספיק ניסיון לקרוא ולהבין סקרי קרקעות, אתה יכול לבקש עותק של סקר קרקעות לחלקת המשנה שלך מלשכת פקידת העיר. אם אתה קונה בית וזקוק לחקירה כדי לקבוע את גבולות הנכס, או כדי לקבוע אם הנכס שלך נמצא במישור שיטפון או שמלווה דורש כזה, אתה משלם עבור החקירה. אתה יכול גם למצוא עותקים מאושרים של סקרי קרקע באופן מקוון באתר האיגוד הלאומי למדידה או בספריה המקומית שלך.

העלות של סקר קרקע משתנה בהתאם לסוג הסקר וגודל וצורת הנכס שלך. ברוב המקרים היא נקבעת על ידי העובדה שקיימת מפת מחיצה מדויקת שכבר קיימת או בפעם האחרונה בה נסקרה המדינה.

תיאורי נכסים ישנים עשויים להתייחס למראות ולמונומנטים שכבר אינם נמצאים בנכס שלך

אם תחליט להזמין מודד מוסמך בצפון, תגיע לנכס שלך עם הבנה ברורה של סוג הסקר שתערוך וקווי הגבול בנכס המסומנים בסימונים. מודד קרקעות מבצע מדידות חדשות כדי ליצור קווי גבול מדויקים, ואז מבקר בקרקע שעליה עבד ורושם את מיקומם של ציוני דרך, אנדרטאות, מבנים ואתרים היסטוריים אחרים. הם עורכים חקירה שיפוטית כדי לפתור סכסוכים בשאלה האם יש לחלק קרקעות לבלוקים, רחובות או פארקים, ולהשוות את הנתונים מרישומי בית המשפט לאלה שנאספו במהלך החקירה.

העסקת מודד תעזור לך לבצע את רכישת הנכס ולשפר את צרכיך

כגון מציאת קווי קרקע. בין אם אתה פשוט צריך לקבוע את גבולות הנכס ללא התייחסות או לנסות לחלק אותו, מודד מקצועי יכול להציע לך סקר נכס המכסה את צרכי הנדל"ן הספציפיים שלך. אם אתה מאומן כסוקר, יש לך אפשרות לעבוד בחוץ או במשרד; זה תלוי רק במיקום שאתה בוחר. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מה מודד עושה ומה אתה צריך לעשות כדי להיות אחד כזה.

תואר מקובל כולל תואר ראשון במדעי קרקע או תואר שני במדידות קרקע. קורסים אלה כוללים תואר ראשון במדעי נוף, תואר שני במדידות קרקע ודוקטורט בארכיטקטורת נוף או תכנון נוף.

מחקרים טופוגרפיים מוזמנים על ידי יזמים לקבוע את התאמת הקרקע למגרשי גולף

מודדים שנמצאים בבית הספר או במכללת הקניונים עוברים קורסים כמו אדריכלות נוף או תכנון נוף או תואר שני במדידות קרקע כדי לרכוש מיומנויות מעוגלות היטב. הניסיון יכול להקל על עמידה בדרישות רבות של המעסיק, כולל דרישות מודד מורשה ודרישות מקצועות אחרים.

 

Categories: Uncategorized