במאמר זה נחקור כיצד להעריך נכסים דיגיטליים ומדוע הם חשובים לעסק שלך, ננסה להבין למה כדאי להשקיע בנכס דיגיטלי\ נכס אינטרנטי שיכול להניב עבורך לא מעט כסף. הסעיף הקודם הראה עד כמה הפכו פלטפורמות דיגיטליות נרחבות ואילו צורות שונות הן יכולות ללבוש, אך המוקד של מאמר זה הוא השימוש בנכסים דיגיטליים כנכס בחברה, לא רק כנכס פיננסי.

למרות השימוש הגובר בנכסים דיגיטליים

עדיין קיים פער בין מה שנחשב לנכס דיגיטלי. לכל מי שעובד עם מטבעות קריפטוגרפיים ואסימון נכסים, יצירת סוג חדש של נכסים כמו מטבעות דיגיטליים ואסימונים, השאלה כיצד תעשיית הפקדות יכולה להתפתח כדי לתמוך בהם נותרה לא פתורה.

ברכישות עוקבות, נכסים דיגיטליים מסווגים כנכסים בלתי מוגדרים – בלתי מוחשיים – שנרשמים ברשות ניירות ערך בארה"ב ובבנק הפדרלי רזרב של ניו יורק (פד).
כדי לקרוא עוד אודות נכסים דיגיטליים, למה כדאי להשקיע בנכס דיגיטלי ונכסים דיגיטליים כדאי לגשת לאתר dnamedia.co.il

אם המפקידים של חברה שומרים את הנכסים הדיגיטליים שלהם בשירות ארנקים של צד שלישי

יש להכיר בהם כנכסים דיגיטליים. כיצד צריכה החברה לקבוע את בסיס העלות של כל יחידה שנמכרה, וכיצד עליה לקבוע את חישובה כדי להעריך את נכסיה הבלתי מוגדרים – הלא מוחשיים -? אם אתה מוכר חשבון עם נכס בלתי מוחשי בלתי מוגדר, באיזו יחידת חשבון אתה מחייב אותו?

בדוק אם מוכר המוסיקה או נכסים דיגיטליים אחרים מוכר את הנכסים עצמם או פשוט את הרישיון לנכסים. ה- SEC מיישם את מבחן Howey על כל הנכסים הדיגיטליים שמסתובבים בשוק בשום מצב ובכל שוק.

נכסים דיגיטליים הם כל מה שקיים בתבנית קוד דיגיטלי בינארי ויש לו את היכולת הנכונה להשתמש בו

בעת ניתוח שדה נכסים דיגיטליים, שדה הנכסים הדיגיטליים שיש לנתח חל, בין אם זה תמונה, וידאו, קובץ שמע או כל צורה אחרת של תוכן דיגיטלי. גם אם פורמט קובץ כשיר כ"נכס דיגיטלי ", עליו להיות פורמט תוכן שנשמר דיגיטלית ומציע ערך לחברה, למשתמשים ולצרכנים. נכסים דיגיטליים הם כל מה שקיים בפורמטים דיגיטליים ויש לו זכות שימוש. נכסים דיגיטליים הם כולם פורמטים דיגיטליים שהם קיימים בהם והם מכילים בזכויות ובשימושים.

ליתר דיוק

נכסים דיגיטליים מתוארים על ידי ד"ר ראלף ה 'שרייבר, פרופסור למדעי המחשב באוניברסיטת קליפורניה, ברקלי, כ"אוסף של נתונים בינאריים הכוללים עצמם, שניתן לזהותם באופן ייחודי, ובעל ערך. כשמפורטים קצת יותר, "נתונים בינאריים" מבדילים נכס מנכס אחר שהוא אובייקט פיזי (כלומר, מערכת מחשב) שמורכב מערכים מספריים שהם אפס או אחד. מכיוון ש"משתמשים בנתונים בינאריים כדי לאפשר לנו להציג טקסט חזותית, במקרה זה מסמך.

ניתן לחלק את הערך של נכס דיגיטלי לערך פנימי וערך חיצוני

אותו נגדיר בהקשר של הנכסים הדיגיטליים להלן. נכסים דיגיטליים הם קבצים דיגיטליים בעלי ערך מוניטין שוטף ומתמשך עבור ארגון ובו השקיע הארגון זמן ומשאבים אחרים. סוג זה של "נכס דיגיטלי" הוא גם חברת בת של נכס דיגיטלי בעל ערכים מהותיים ונרחבים כאחד, ושוויו לפחות 10,000 דולר לשנה, או 1,500 דולר לחודש.

השקעה ביצירת נכסים דיגיטליים חשובה

אך נכסים אלה הם בעלי ערך לא רק כאשר ניתן למצוא אותם, אלא גם בדרכים אחרות. בעוד שלחברות שאינן עשירות בנכסים דיגיטליים יש מגוון נכסים, רוב החברות יכולות להשתמש בהן במספר דרכים שונות. המשותף לכל ההגדרות הללו הוא שנכסים דיגיטליים הם מפתחות ההצפנה השולטים בנכסים. בצורה בסיסית אתה עושה בבית, אבל כדי באמת להשתלט על הנכסים הדיגיטליים שלהם ולקבל גישה מיידית לאנשים הזקוקים להם, עם זאת, רוב החברות ינצלו את "מערכת ניהול נכסים דיגיטליים".

נכסים דיגיטליים שאינם זמינים לציבור באינטרנט או שאינם במחזור אינם בטוחים כלל

ואם תוכנית העיזבון שלך אינה שוקלת עליהם כראוי, היורשים שלך לא יוכלו לגשת אליהם. ישנם מקרים שבהם אתה עשוי לחשוב שקנית נכס דיגיטלי, אך למעשה רכשת את הרישיון שאינו ניתן להעברה לשימוש בנכס.

הנתונים הכלולים בנכס דיגיטלי נותנים לו ערך

ונתוניו מייצגים ערך. הנכסים הדיגיטליים הם אפוא מקור הערך שיוצר ארגון שרשרת האספקה. רשתות בלוקצ'יין לא מורשות בדרך כלל מניחות שהנתונים בנכסים מכילים נתונים שהם תוצאה של עסקה בין בעל הנכסים לבין מי שהנפיק אותם, ולא שהם סוג של כלי נושא.

מכיוון שהם בהגדרה ניתנים לזיהוי ייחודי

נכסים דיגיטליים ניתנים לחיפוש וניתן לאיתור. שימוש בטקסונומיה יעזור למשתמשים לחפש באופן אינטואיטיבי במערכת לניהול נכסים דיגיטליים את המידע הרלוונטי ביותר, כגון שם הנכס, שוויו ובעליו. תהליך זה יכול להיות היעיל ביותר בחוזה חכם, בו המשתמש יכול לחפש בקלות מידע על בעל הנכס.

 

Categories: Uncategorized