מבוא

פחי אשפה הם מכולות שמכילות אשפה עד לפירוקן לתוך משאית אשפה. לרוב יש להם גלגלים וידית להובלתם.

פחי האשפה הראשונים הומצאו בסוף המאה ה-19, אבל הם לא היו פופולריים כי לא הייתה להם דרך לאסוף את האשפה. פח האשפה הזמין המסחרי הראשון הומצא על ידי וויליאם ה. ווילס בשנת 1887 ונקרא פח "Wills-Everhardus" או "Eveready". לפחית זו היה דלי פנימי נשלף שניתן היה להוציא ולרוקן מבלי לגעת בתכולת הפחית עצמה.

פחי אשפה הם מיכלים המשמשים לאיסוף וסילוק פסולת. פחי אשפה יכולים להיות עשויים מכל חומר, אך הסוג הנפוץ ביותר של פחי אשפה הוא מיכל מתכת.

מערכת ניהול הפסולת הראשונה בעולם הוצגה על ידי המהנדס סר וויליאם סמטון בשנת 1843. היא כללה כרכרה רתומה לסוס שאספה אשפה מבתים והעבירה אותה לנקודה מרכזית לסילוק.

3 הסיבות המובילות שאתה צריך לשכור איש מקצוע לפרויקט הבא שלך

כשמדובר בהתקנת פחי אשפה, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. סוג המיקום, הגובה והגודל של החדר, סוג פח האשפה ואפילו איך אתם רוצים שיראו פחי האשפה שלכם. אם אינך בטוח לגבי אחד מהגורמים הללו או אם אתה רוצה לוודא שהפרויקט שלך יעבור בצורה חלקה מתחילתו ועד סופו, אז שכירת איש מקצוע היא הפתרון הטוב ביותר עבורך.

תוכל ליהנות מכל היתרונות הנלווים לשכירת איש מקצוע לפרויקט הבא שלך – כמו מישהו שיודע מה הוא עושה ויכולת להתקין את פחי האשפה שלך תוך זמן קצר.

פחי אשפה הם חלק חיוני בכל פרויקט בנייה. הם גם הכרח לכל אירוע או פסטיבל.

העסקת איש מקצוע לפרויקט הבא שלכם היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתקבלו את הפחים המתאימים לצרכים שלכם, במחיר הנכון ועם שירות מהשורה הראשונה.

לעתים קרובות מתעלמים מהעלות של השכרת פחים על ידי מי שאין לו ניסיון בענף. זה לא קשור רק לתעריף היומי שאתה משלם – ישנן עלויות רבות אחרות שיכולות להצטבר במהירות. שכירת פח על בסיס חודשי עולה בדרך כלל פחות מהשכרת פח אחד מדי יום, אבל זה גם אומר שתשלמו יותר לאורך זמן בסך הכל.

חשוב לשקול אם תזדקק לפחים ליותר מיום אחד לפני שתחליט איזה סוג של הסכם שכירות מתאים יותר לצרכים שלך.

מכירה ושירות של פחים הם גורם חשוב נוסף כאשר שוקלים לאיזו חברה ללכת. החברה צריכה לספק מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים ולספק

איך אני פותח עסק משלי לאיסוף פחים?

הצעד הראשון והחשוב ביותר לפתיחת עסק לאיסוף אשפה הוא לברר באיזה סוג של פח אשפה אתה רוצה להשתמש. ישנם שלושה סוגים עיקריים:

1) פח האשפה המסורתי עם מכסה עצמאי

2) מיכל רול-אוף, שניתן לשכור לפי שבוע או חודש

3) מיכל פתוח, עם דלת בצד שאנשים יכולים להכניס לתוכה את האשפה

לאחר מכן, חשוב לברר היכן אתה רוצה שהעסק שלך ימוקם. זה יהיה תלוי איזה סוג של עסק אתה מחפש. אם אתה מחפש עבודה משרדית, אז אולי יהיה הגיוני שהעסק שלך ימוקם באזור עירוני. עם זאת, אם אתם מחפשים סביבה כפרית יותר, ייתכן שיהיה הגיוני להקים חנות באזור מרוחק יותר.

עסק לאיסוף אשפה הוא אחד העסקים הרווחיים ביותר שתוכלו לפתוח. זה לא כל כך מסובך כמו שזה נראה ולא צריך הרבה כסף כדי להתחיל אחד.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא מיקום לעסק. אתה יכול לקנות או לשכור את המקום. העלות תהיה תלויה במיקום שלך ובגורמים אחרים כמו גודל, נגישות וזמינות חניה.

לאחר מכן, עליך לקבל את כל ההיתרים הדרושים מממשלת המדינה או העיר שלך לפני שתתחיל בעבודות בנייה או הקמת פח אשפה. אתה גם צריך אישור EPA אם אתה הולך לאסוף חומרי פסולת מסוכנים כמו פחיות צבע או סוללות. זה יעזור להבטיח שהעסק שלך יעמוד בכל הדרישות החוקיות.

אתה גם צריך פוליסת ביטוח לחברת איסוף האשפה שלך לפני תחילת הפעילות. זה יגן גם עליך וגם על הלקוחות שלך במקרה של תאונות כלשהן באתר העבודה או בזמן הובלת אשפה במשאיות מנקודה A

כמה צריך לשלם עבור שירותי איסוף אשפה?

איסוף אשפה הוא שירות שלעיתים מובן מאליו. זה משהו שאנו שמים לב אליו רק כאשר הוא לא נעשה כראוי. אבל כמה כדאי לשלם עבור שירותי איסוף אשפה? ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים על הסכום הנכון לשלם, וגורמים אלו יכולים להשתנות לפי אזור, חברה ומיקום.

מחיר שירותי איסוף האשפה משתנה מאוד בהתאם לגודל הנכס שלכם, גודל המגרש שלכם ומספר הבתים בשכונה שלכם. ככל שיהיו יותר בתים בשכונה שלך, כך זה יהיה זול יותר כי זה עולה פחות לאסוף מיותר בתים בבת אחת.

אם אתה גר באזור כפרי או אזור עם מעט מאוד בתים, אז אולי תצטרך לשלם יותר עבור שירותי איסוף אשפה מאשר מישהו שגר ליד עיר עם הרבה אנשים אחרים בקרבת מקום. אבל אם אתה גר באזור עירוני שבו יש הרבה אנשים אחרים בסביבה ואין מרווח בין הבתים אז זה יעלה פחות לכל בית לאסוף אשפה

 
Categories: Uncategorized