קידום האינסטגרם הוא כלי פשוט אך עוצמתי שיכול להעלות את השיווק שלכם ברשתות החברתיות לשלב הבא. ישנן מספר דרכים מוכחות – ונכונות – לקדם את חשבון האינסטגרם שלך בחינם ולקדם את העסק שלך בכללותו באינסטגרם. יצירת מבצעים באינסטגרם היא קלה כמו שימוש בפרסום בתשלום, כל עוד יש לך חשבון עסקי.

אם יש לך תקציב לאסטרטגיית פרסום בתשלום

אתה יכול גם להשתמש ב- Instagram Shopping או להפעיל מודעות Story Instagram. אם אתה רוצה להשקיע קצת כסף בפרסום וקידום, אינסטגרם מציעה מספר דרכים נהדרות לקדם את תוכן הפרסום שלך באופן ייחודי ומרתק. להיות דרך נהדרת לקדם את התוכן המקודם שלך באופן ייחודי, מרתק וחינמי.

מדריך מהיר לקידום הפוסטים הקיימים שלכם באינסטגרם עם מודעות אינסטגרם ויצירת מודעות אינסטגרם באפליקציית אינסטגרם

כדי להתחיל את מסע הפרסום שלך, היכנס לפרופיל האינסטגרם שלך ובחר בפרסום שברצונך לקדם. אם תרצה ליצור מודעת אינסטגרם, אולי תרצה למצוא את המדריך המהיר והקל הזה לקידום פוסט קיים בפייסבוק, פוסט בטוויטר או פוסט אחר ברשתות חברתיות באינסטגרם.

אם יש לך חשבון Instagram ואתה מעדיף להשתמש בו, יש אפשרות לחבר אותו כשאתה יוצר את המודעה או המודעות שלך. אם אין לך חשבון אינסטגרם, דף הפייסבוק שלך ייצג את העסק שלך באותו אופן כמו חשבון הטוויטר שלך.

אם אתה מבצע קידום בלעדי באינסטגרם

אתה יכול ליצור טיזרים כדי להפנות תנועה לפרופיל החברה שלך באינסטגרם. פרסום ברשתות חברתיות אחרות כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט ולינקדאין יעודד את הקהל שלכם לעקוב אחר חשבון האינסטגרם כדי להבטיח שהוא לא יפספס את ההצעות העתידיות.

אם אתה עומד בטיפים שלעיל

תוכל למקסם את המעורבות שלך על ידי קידום Instagram לעוקבים ולקוחות חדשים. מבצעים באינסטגרם יכולים לאפשר לכם לקחת את מי שכבר יש להם הכי הרבה מעורבות ולפנות לאלה שאיתם אתם רוצים ליצור יותר מעורבות. עכשיו, כשתדעו לעשות זאת, נבחן עוד 15 אסטרטגיות קידום באינסטגרם בהן תוכלו להשתמש כדי לייעל את הפרופיל שלכם ולנצל את היתרונות שיש לאינסטגרם להציע לעסק שלכם. האסטרטגיות הבאות הן win-win כי הן עוזרות לך לקדם את חשבון האינסטגרם שלך, לבנות תחושת קהילה סביב המותג שלך ולתת לעוקבים שלך קול. סוגים אלה של מבצעים באינסטגרם יכולים לגרום לעוקבים לעסוק בעסק שלך ולגרום להם להתרגש מתוכן פרסומי. אפליקציית הקידום של אינסטגרם תסייע להם להפיק את המרב ממאמצי האינסטגרם שלהם, החל ביצירת פוסטים מרתקים וכלה במעקב אחר ניתוח האינסטגרם וכלה בהפיכת עוקבים באינסטגרם ללקוחות.

תוכל גם לקדם את תוכן האינסטגרם שלך בפייסבוק

בטוויטר ובפלטפורמות מדיה חברתית אחרות כדי למקסם את טווח ההגעה של התוכן שלך. כדי לקדם IG בפייסבוק, עליכם למצוא קישור שיתווסף לפרופיל האינסטגרם שלכם. על ידי הודעה ב- FB עם קישור ללחיצה בעמוד האינסטגרם שלך, תוכל להפיץ אותה הן בחשבון הפייסבוק שלך והן באינסטגרם באמצעות פייסבוק.

פשוט על ידי בקשה להוסיף קישור לחשבון האינסטגרם שלך

תוכל לפנות למשפיעים שיוכלו לספר לצופיהם את התוכן המדהים שלך ולהגיד להם לעקוב אחר המותג שלך באינסטגרם לקבלת מידע נוסף. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עם דף הקידום של כל מותג באינסטגרם, אך משוב על פוסט או סיפור של אינסטגרם אומר שאתה לא יכול רק להבחין ולאשר פעילות בדף, אלא גם לאשר אותו בדף הפייסבוק שלך.

הדרך הקלה ביותר להתחיל לפרסם באינסטגרם

היא לקדם פוסטים קיימים בפרופיל האינסטגרם שלך. אם הגדלת הקהל שלך באופן אורגני מרגיש לך חידה, נסה קמפיין קידום מכירות באינסטגרם לפוסטים מקודמים. מבצעים באינסטגרם הם פוסטים באינסטגרם שיוצרים את הפרופיל שלך ומופיעים לקהל היעד שלך. אלה פריטים רגילים שאינם מודעה שברצונך להמיר לפוסטים ממומנים עם טווח הגעה מוגבר.

מצד שני

אסטרטגיית קידום באינסטגרם היא רק אחת הדרכים בהן תוכלו לקדם את המותג שלכם באינסטגרם. מדיניות הקידום באינסטגרם היא תוצאה של כמה קמפיינים מצליחים לקידום אינסטגרם שערכתי. אין ספק כי למקדם האינסטגרם יש פחות אפשרויות בכל הנוגע ליעדים, אך זה עדיין חלק חשוב מאסטרטגיית השיווק שלך.

פרסום באינסטגרם

הוא הדרך הטובה ביותר למצוא עוקבים חדשים שיכולים להפוך בסופו של דבר ללקוחות. קידום חשבון האינסטגרם שלך יעזור לך לבנות רשת עוקבים שלא רק תוכל ליהנות מהמוצרים והשירותים שלך, אלא גם לספק משוב שימושי ולהפיץ את הבשורה על העסק שלך. אם אתה רוצה מידע נוסף על מה שאתה יכול לעשות כדי לקדם את העסקים שלך בטוויטר ובאינסטגרם, או אם אתה רק פותח חשבון אינסטגרם או משכלל את אסטרטגיית השיווק שלך בטוויטר, עיין במדריך המלא שלי לשיווק באינסטגרם. למידע נוסף על האופן שבו אני מקדם את עמוד האינסטגרם שלי כדי להעלות את המודעות למותג עבור החברה שלי וכיצד תוכל ללמוד על קידום באינסטגרם, בין אם ברצונך לעשות זאת בעצמך.

Categories: Uncategorized