אם אתה עובד בבית, אתה יכול בקלות להתחיל בהתקנה או בתיקון הבא שלך. ראה אינסטלטור מנוסה ועזור בהתמודדות עם כמה ממערכות הצנרת הקבועות והמורכבות ביותר. כחברת אינסטלציה משפחתית TX עם ניסיון של למעלה מ- 55 שנה, אנו מתמקדים במציאת והסרת שורש הבעיות בחימום אינסטלציה לאמבטיה, כך שתוכלו לחזור לפעילות רגילה.

אם אתה זקוק לתחזוקה או במקרה חירום תברואתי בשעה 4:00 בבוקר

אתה יכול לסמוך על האינסטלטורים שלנו שיהיו שם בשבילך. האינסטלטור המאומן שלנו מסוגל לפתור כל מצב תברואתי במהירות וביעילות. האינסטלטורים שלנו בבולטימור מורשים לתיקונים, התקנה וחירום בענף האינסטלציה ומוודאים שהתיקון שלכם מבוצע בצורה בטוחה ונכונה. בכך שאנחנו עוזרים לבעלי נכסים לתקן מתקנים סניטריים, אנו מבטיחים תוצאות של שירות מהיר. בין אם הכיור שלך סתום או שיש נזילה בקומקום שלך, העדיפות שלנו היא להוציא אותך במהירות וביעילות מכל בעיה באספקת המים. בין אם העבודה הסניטרית שלך היא פשוטה כמו ברז דולף, שום משימה לא קטנה מדי או מסובכת מדי עבורנו. אם אתה במצב חירום סניטרי או אם אתה זקוק לתיקון נזילה, אנו יכולים לעזור לך לאתר את הנזילה ולקבוע מה גורם לה. אנו מבררים אם יש צינור חסום ופותרים את בעיית הלחץ על ידי כך שהמים שוב יזרמו כרגיל.
לעוד פרטים מורחבים אודות תיקון אינסטלציה נא לבדוק כאן: termo.co.il

אם יש לך ניקוז חסום

BGE HOME יכול לזהות את המקור ולנקות את הניקוז במהירות האפשרית. הטכנאים שלנו מוציאים בהצלחה ניקוז איטי וסתום מהמקלחת או מהאמבטיה שלך. בין אם שירותים חסומים ובין אם חלק מקולקל, נוכל להחזיר את השירותים שלך לעבודה תוך זמן קצר.

אם זה לא עובד

ניתן להשתמש בנחש ביוב או בשבלול ניקוז כדי לשחרר את הסתימה. אם אתה מרגיש שהחלפת הקו היא קצת מעבר ליכולות שלך, עליך לפנות לאינסטלטור בקרבתך לקבלת עזרה. שמור את מספר הטלפון של האינסטלטורים המקצועיים שלנו בהישג יד אם משהו משתבש ואתה זקוק לעזרה במהירות.

אם אתה נתקל בקומקום דולף או תקול ורעש זמזום בוקע מהמיכל

פנה לאינסטלטור מוסמך. אם אתה חושד שהסגירה אינה בבעלותך, כדאי להתקשר קודם עם ספק המים שלך. גם אם הם גובים ממך על האינסטלטור שמצאת זה עתה, אולי לא כדאי להתקשר אליהם תחילה, במיוחד אם אתה משלם עבורם כדי לתקן זאת בעצמם. ואם יש לנו נזילה ברדיאטור שלך, הצוות שלנו בבולטימור שזיפים יכול לאבחן ולתקן את הבעיה עבורך.

אם אין לך מספיק כסף לבצע תיקונים בעצמך במתקנים הסניטריים

אתה תמיד יכול להזמין איש מקצוע. בהתחשב בעובדה שאינסטלטור עולה כעת יותר מ -80 דולר לשעה באזורים רבים, אתם חוסכים, אם אפשר, את כל התיקונים בעצמכם. אם אתה יכול לבצע את העבודה מהר יותר ובעלות נמוכה יותר, אתה לא צריך לפחד לבצע את התיקונים הדרושים לך למערכת התברואה שלך.

שכירת אינסטלטור יכולה לעלות בין $ 125 ל- $ 350

בעוד שתקע שירותים או תיקון ברז דולף בדרך כלל עולה בין $ 125 ל- $ 350. בעיית אינסטלציה גדולה עולה בממוצע בין 500 ל -800 דולר, ואתם משלמים על כך כדי לתקן נזילה בצנרת הצנרת. שירותים לא סתומים ותיקונים לנזילות ובארות עולים בדרך כלל 125-350 דולר.

אתה יכול לצפות לשלם בין $ 700 ל -2,500 $ כדי לתקן צינור או תקרה דולפים. זה בערך אותו דבר להחליף כיור אמבטיה או מטבח או צינור ניקוז. בממוצע, החלפת כיור ושירותים עולה בין $ 100 ל $ 350 וכ- $ 500 להתקין תברואה חדשה או להעביר את כל הבית מחדש.

סרט דבקים וחומרי מילוי לעיתים קרובות יכולים להיות פיתרון זמני

אך עבור משהו עמיד יותר עליכם להחליף כל פיסת צינור ואביזריו. יתכן שיש קיר גבס שיש להחליפו כדי לתקן או להחליף צינורות וגופי נזילה, וניתן להשתמש גם בסרט דבק או מילוי מרוכב.

אם אתה חושד שמערכת האינסטלציה שלך עובדת כמו שצריך

פנה למומחי האינסטלציה בחברת שירות פוקס בטלפון 512-442-6782. הימנע משימוש בכימיקלים קשים בצינורות ישנים; צינורות חלודים כבר יתפרקו מהחומרים הכימיים וינסו ליפול לעומק לפני שהם קוראים לאינסטלטור. אם אתה מוצא בעיות, אנא התקשר לאנשי הצנרת שלנו (512-442-6782) או שלח דוא"ל (fsc אינסטלציה @ פוקס – service.com).

אם אתה זקוק לשירותים חדשים

מתקין יבדוק את המערכת הנוכחית שלך ויתקין ויבצע תיקונים. אם יש צורך בתיקון או החלפה של פינוי הפסולת שלך, BGE HOME ידאג לתיקון, יעצור את הנזילה, ינקז ותיקן אותה. HOME הוא משאב לשירותי התקנה ביתית הניתנים על ידי B GE, לכן סמכו עלינו וסמכו עלינו לבצע תיקונים במידת הצורך. זכרו כי המטבח שלכם חוזר לפעול כאשר הוא זקוק לתיקון או החלפה.

 

Categories: Uncategorized